CİSED KİTAPLIĞI

Kefaret.jpg

Cem Keçe 2018

Kefaret

“Kefaret ödemek; geçmişle yüzleşmekten, suçluluk ve günahkârlık duygusuyla mücadele etmekten daha kolay… Kendini kurban rolüne sokmak, Tanrı’nın bağışlayacağı umuduyla kendi hükmünü vermek veya haksız yere ceza çekmek; yetişkin olmaktan çok daha kolay…

Psikolojik Roman

Kadim-Aşk-Öğretileri-A.Cem-KEÇE.jpg

Cem Keçe, 2017

Kadim Aşk Öğretileri

  Aşk, evlilik ve yakın ilişkiler kadim bir kervan yolculuğudur. Bu anlamlı yolculukta tahmin edilemeyecek kadar güzel anların yanında hesaba katılamayan sorunlar da yaşanabilir. Önemli olan kervanı yolda düzmektir, bu süreçte fazlalıklar atılabilir, eksikler tamamlanabilir. 

Kişisel Gelişim

Sistemik-Cinsel-Terapi-El-Kitabı.png

Gerald R. Weeks 2018

Sistemik Cinsel Terapi

El Kitabı

Sistemik Cinsel Terapi El Kitabı gerek başlangıç düzeyindeki gerekse deneyimli cinsel terapistler ve çift terapistleri sistemler arası yaklaşım ile bakış açılarını genişleterek literatürde çok az rastlanan şu konularda önemli bilgiler edineceklerdir:

Cinsellik

Cinselliğin-Dayanılmaz-Ağırlığı-m2.jpg

Cem Keçe, 2013

Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı 

Yıllardır psikoterapi, evlilik terapisi ve cinsel terapi yapan Cinsel Terapist CEM KEÇE, cinsel sağlık alanındaki 20 yıllık deneyim ve birikimlerini bu kitapta okuyucularına sunuyor.

 

Kişisel Gelişim

Erken-Boşalmanın-Üstesinden-Gelmek-3.-Ba

Cem Keçe, 2013

Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek

Cinsel hayatı aktif olan her on erkekten yedisi hayatının bir döneminde erken boşalma sorunu yaşıyor. Bu yüzünden binlerce erkek kendini eksik ve yetersiz hissederek psikolojik ve ilişkisel sorunlara sürükleniyor. 

Cinsel Terapi

Psikoterapistin-El-Kitabi.jpg

Cem Keçe, 2017

Psikoterapistin El Kitabı

“Psikoterapistin El Kitabı” adlı bu kitabın, Türkiye’de yaşayan halkın lisanını, ninnilerini, çocuk yetiştirme yöntemlerini, cinsel ve agresif geleneklerini, diğer kültürel yatırımlarını ve sosyal durumlarını paylaşan veya çok yakından bilen ve senelerden beri....

Psikoterapi

0242 321 17 77